Про нас


Ми раді вітати Вас на нашому сайті та в інтернет магазині , де Ви можете ознайомитися з асортиментом нашої продукції , цінами , а також дізнатися докладну інформацію про співпрацю з нами.

Фірма "Камелія" представлена ​​на Українському ринку з 2000 року і добре вже знайома покупцям , як виробник жіночих сумок європейської якості.
Ми орієнтовані на роботу з оптовими покупцями , яким пропонуємо якісну продукцію за вигідною ціною , широкий асортимент , відповідний модним і сезонним тенденціям , професійну підтримку та консультації , швидке обслуговування.
Ми налаштовані на довготривалу співпрацю з оптовими покупцями і завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам , пропонуючи вигідні умови , і реальні ціни на нашу продукцію . З нашою продукцією Ви можете ознайомитися в каталозі. Ціни вказані оптові . Весь товар представлений на сайті - є в наявності. Фото зроблені з пропонованого товару.
Широкий асортимент товару , більше 700 моделей , регулярна і своєчасна його поставка , зручний сервіс і гнучка цінова політика - це те, чим наше підприємство завоювало довіру покупців .

ТМ LucheRino – новий бренд на українському ринку. Відмінні риси сумок LucheRino: сміливі рішення дизайну, рівні та відточені шви, тиснення у формі логотипу торгової марки на кожному виробі, продумана довжина ручок, наявність різних функціональних кишень, зручний розмір. У кожній сумці обов'язково є потаємна кишеня, зроблена спеціально для гаманців. Кожен виріб проходить два контролі якості. Перший на виробництві, другий безпосередньо перед відправкою на клієнта.

ТМ LucheRino новий бренд, який активно завойовує серця панянок.